Numery telefon├│w

 

Centrala32 755 50 00
Ochrona32 755 50 70
ADMINISTRACJA 
Sekretariat Dyrekcji32 755 37 37
Sekretariat Dyrekcji - fax32 755 50 49
Pe┼énomocnik ds. Zarz─ůdzania Jako┼Ťci─ů 32 755 50 71
Dział Analiz Ekonomicznych32 755 50 60
Główny Księgowy32 755 50 59
Dzia┼é Finansowo-Ksi─Ögowy 32 755 50 57
 32 755 50 58
Sekcja Płac32 755 50 54
Dział Kadr32 755 50 55
Dział Metodyczno-Organizacyjny32 755 50 95
Sekcja Statystyki Medycznej32 755 50 96
Koordynator ds. Pakietu Onkologicznego32 755 50 32
Dzia┼é Techniczno-Eksploatacyjny 32 755 50 90
 32 755 52 56
 32 755 52 57
Sekcja Aparatury Medycznej32 755 52 51
Dział Informatyki32 755 52 52
32 755 52 98
Dział Gospodarczy32 755 50 72
Dział Zamówień Publicznych32 755 50 80
Dział Zamówień Publicznych - fax32 755 50 79
APTEKA 
kierownik 32 755 52 36
biuro 32 755 52 35
fax 32 755 52 34
CENTRALNY BLOK OPERACYJNY 
sekretariat 32 755 37 40
sekretariat - fax 32 755 37 49
oddzia┼éowa 32 755 37 41
ODDZIA┼üY 
Anestezjologii i Intensywnej Terapii  
dy┼╝urka piel─Ögniarek 32 755 52 10
sekretariat32 755 52 12
Chirurgiczny 
dy┼╝urka piel─Ögniarek 32 755 53 30
sekretariat32 755 53 32
Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej 
dy┼╝urka piel─Ögniarek32 755 53 50
sekretariat32 755 53 52
Dzienny Oddzia┼é Chemioterapii 
sekretariat32 755 50 06
Geriatryczny 
dy┼╝urka piel─Ögniarek32 755 37 00
sekretariat32 755 37 02
Ginekologiczno-Po┼éo┼╝niczy 
posterunek po┼éo┼╝nych 32 755 53 00
dy┼╝urka piel─Ögniarek ginekologii32 755 53 10
dy┼╝urka piel─Ögniarek neonatologii32 755 53 20
sekretariat32 755 53 02
po┼éo┼╝nicza izba przyj─Ö─ç 32 755 53 14
Neurologiczny 
dy┼╝urka piel─Ögniarek32 755 37 10
sekretariat32 755 37 12
Obserwacyjno-Zaka┼║ny 
dy┼╝urka piel─Ögniarek32 755 53 70
sekretariat32 755 53 72
Okulistyczny 
dy┼╝urka piel─Ögniarek32 755 52 20
sekretariat32 755 52 22
Opieku┼äczo - Leczniczy 
pielęgniarka oddziałowa32 755 52 61
sekretariat32 755 52 62
Otolaryngologiczny 
dy┼╝urka piel─Ögniarek32 755 53 60
sekretariat32 755 53 62
Pediatryczny  
dy┼╝urka piel─Ögniarek32 755 51 60
sekretariat32 755 51 62
Pulmonologiczny 
dy┼╝urka piel─Ögniarek32 755 51 50
sekretariat32 755 51 52
oddziałowa32 755 51 31
lekarze32 755 51 34
Wewn─Ötrzny I 
dy┼╝urka piel─Ögniarek32 755 52 40
sekretariat32 755 52 42
Wewn─Ötrzny II 
dy┼╝urka piel─Ögniarek32 755 52 00
sekretariat32 755 52 02
Izba Przyj─Ö─ç 
ambulatorium32 755 51 24
izba przyj─Ö─ç 32 755 51 32
PORADNIE 
chirurgii og├│lnej, urologiczna32 755 50 02
kardiologiczna, okulistyczna32 755 50 03
otolaryngologiczna, proktologiczna32 755 50 04
chirurgii urazowo-ortopedycznej, preluksacyjna32 755 51 00
ginekologiczno-położnicza, chorób sutka, chirurgii dziecięcej32 755 50 34
dermatologiczna32 755 50 46
chirurgii szcz─Ökowo-twarzowej32 755 50 35
reumatologiczna, diabetologiczna 32 755 50 30
onkologiczna32 755 50 16
chorób płuc i gruźlicy32 755 50 12
chor├│b zaka┼║nych32 755 50 25
DIAGNOSTYKA 
Laboratorium Analityczne  
punkt pobrań32 755 51 90
fax32 755 52 66
Laboratorium Mikrobiologiczne 
punkt pobra┼ä 32 755 51 70
fax32 755 52 68
Zak┼éad Diagnostyki i Terapii  
rejestracja Tomografu i USG32 755 51 80
rejestracja Endoskopii32 755 52 07
sekretariat32 755 51 82
POZOSTA┼üE KOM├ôRKI  
Centralna Sterylizatornia 32 755 52 30
Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy32 755 50 87
Inspektor Ochrony Przeciwpo┼╝arowej32 755 50 91
Przełożona Pielęgniarek32 755 50 68
Piel─Ögniarka Epidemiologiczna32 755 50 74
Pracownik Socjalny32 755 53 90

 

Poczta e-mail

Administracja
Sekretariatsekretariat@szpital-raciborz.org 
Dyrektor Naczelny rrudnik@szpital-raciborz.org
Zast─Öpca Dyrektora ds. Medycznychewielgos@szpital-raciborz.org
Pe┼énomocnik ds. Zarz─ůdzania Jako┼Ťci─ůgbula@szpital-raciborz.org
Dział Analiz Ekonomicznychanaliza@szpital-raciborz.org
Dział Finansowo-Księgowyksiegowosc@szpital-raciborz.org
Sekcja Płacrachuba@szpital-raciborz.org
Dział Kadrkadry@szpital-raciborz.org
Dział Metodyczno-Organizacyjnymetorg@szpital-raciborz.org
Sekcja Statystyki Medycznejstatystyka@szpital-raciborz.org
Koordynator ds. Pakietu Onkologicznegokoordynator_onkologiczny@szpital-raciborz.org
Dział Techniczno-Eksploatacyjnytechniczny@szpital-raciborz.org
Sekcja Aparatury Medycznej hzygar@szpital-raciborz.org
Dział Informatykiinformatyka@szpital-raciborz.org
Dział Gospodarczy gospodarczy@szpital-raciborz.org
Dział Zamówień Publicznychprzetargi@szpital-raciborz.org

Centralny Blok Operacyjny

Sekretariatblok_oper@szpital-raciborz.org

Izba Przyj─Ö─ç

izba_przyjec@szpital-raciborz.org

Oddziały szpitalne

Anestezjologii i Intensywnej Terapii anestezjologia@szpital-raciborz.org
Chirurgicznychirurgia@szpital-raciborz.org
Chirurgii Urazowo-Ortopedycznejortopedia@szpital-raciborz.org
Dzienny Oddział Chemioterapiichemioterapia@szpital-raciborz.org
Geriatrycznygeriatria@szpital-raciborz.org
Ginekologiczno-Położniczygin_pol@szpital-raciborz.org
Neurologicznyneurologia@szpital-raciborz.org
Obserwacyjno-Zaka┼║nyobs_zak@szpital-raciborz.org
Okulistycznyokulistyka@szpital-raciborz.org
Opiekuńczo-Leczniczyoddz_ol@szpital-raciborz.org
Otolaryngologicznylaryngologia@szpital-raciborz.org
Pediatrycznypediatria@szpital-raciborz.org 
Pulmonologicznypulmonologia@szpital-raciborz.org
Wewn─Ötrzny Iwewnetrzny1@szpital-raciborz.org
Wewn─Ötrzny IIwewnetrzny2@szpital-raciborz.org

Diagnostyka

Laboratorium Analityczne analityka@szpital-raciborz.org
Laboratorium Mikrobiologicznemikrobiologia@szpital-raciborz.org

pozostałe komórki

Apteka Szpitalnaapteka@szpital-raciborz.org
BHPbhp@szpital-raciborz.org
Inspektor Ppo┼╝.gptak@szpital-raciborz.org
Centralna Sterylizatorniasterylizatornia@szpital-raciborz.org
Przełożona Pielęgniarekprzelozona@szpital-raciborz.org
Piel─Ögniarka Epidemiologicznabjaszewska@szpital-raciborz.org
Piel─Ögniarka Epidemiologicznabmatuszek@szpital-raciborz.org
 
Copyright © 2018 Szpital Rejonowy im. dr. J. Rostka w Raciborzu