Informacje dla pacjentów poradni specjalistycznych

Home Informacje dla pacjentów poradni specjalistycznych

Informacja dla pacjentów Zespołu Poradni Specjalistycznych

Informacja dla pacjentów Zespołu Poradni Specjalistycznych od 01 czerwca 2020r.

W związku z decyzja Wojewody Śląskiego o przywróceniu oddziałów szpitalnych do leczenia statutowego oraz w związku ze znacznym złagodzeniem obostrzeń covidowych, pragniemy poinformować o kilku zmianach dotyczących pacjentów poradni specjalistycznych przy ul. Gamowskiej 3.

Wejście do poradni specjalistycznych a także na Izbę Przyjęć, laboratorium, do pracowni diagnostycznej TOMMA odbywa się tak jak przed pandemią, wejściem głównym do Szpitala.

Wejście do Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej a także do Poradni Chorób Płuc i Gruźlicy pozostaje w miejscu poprzedniego wejścia do poradni specjalistycznych w trakcie trwania pandemii SARS-COV-2.

W związku z powrotem Poradni Chorób Płuc i Gruźlicy na parter budynku informujemy, że powróciliśmy do starego numeru do rejestracji. Obecny numer do rejestracji Poradni

Chorób Płuc i Gruźlicy to 32 755 5012.

Rejestracja do poradni specjalistycznych odbywa się:

1. osobiście

2. telefonicznie:

a) na poszczególne telefony stacjonarne dostępne na stronie internetowej Szpitala, w zakładce Poradnie Specjalistyczne

b) na numer komórkowy 539 670 133 który służy zarejestrowaniu się do wszystkich Poradni

3. mailowo – rejestracjaporadnie@szpital-raciborz.org

Przypominany także, że termin i godzina wyznaczona przez rejestracje na wizytę w danym dniu, jest godziną pojawienia się na wejściu do poradni, a nie godziną przyjęcia przez lekarza.

Za każdym razem przed planowana wizytą w danym dniu trzeba podejść do odpowiedniego okienka rejestrującego!

Prosimy o dostosowywanie się do wyznaczonych godzin celem zachowania sprawnego ruchu pacjentów na terenie poradni specjalistycznych.