Szpital Rejonowy im. dr. J. Rostka w Raciborzu

Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka
ul. Gamowska 3, 47-400 Racibórz,
województwo śląskie

Aktualności

Home Ogłoszenia i konkursy działu kadr 07.08.2023 r. – Oferta Pracy – Malarz

07.08.2023 r. – Oferta Pracy – Malarz

SZPITAL REJONOWY W RACIBORZU

UL. GAMOWSKA 3, 47-400 RACIBÓRZ

ogłasza nabór

na wolne stanowisko pracy

MALARZ

w dziale technicznym – sekcji techniczno – remontowej

Opis stanowiska:

  • wykonywanie robót pomocniczych towarzyszących malowaniu powierzchni tynków wewnętrznych i zewnętrznych, powierzchni betonowych, ceglanych, drewnianych i stalowych,
  • wykonywanie powłok malarskich ścian, sufitów, elewacji, stolarki budowlanej, konstrukcji drewnianej i stalowej,
  • wykonywanie wypraw gipsowych, szpachlowanie, malowanie, przyrządzanie i mieszanie farb i zapraw malarskich.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • dobry stan zdrowia, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • dokładność, rzetelność w wykonywanych pracach, chęć do pracy.

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy zlecenie
  • wynagrodzenie brutto w  24 zł/godz
  • pracy w niewielkim zespole i w przyjaznej atmosferze.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys (CV),
  • list motywacyjny.

KONTAKT: 032-755-50-55  kadry@szpital-raciborz.org

Dokumenty aplikacyjne można składać osobiście w Sekretariacie Szpitala Rejonowego w Raciborzu, ul. Gamowska 3 lub przesyłać drogą e-mailową na adres: kadry@szpital-raciborz.org do dnia 31.08.2023 r.

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone własnoręcznie podpisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Szpital Rejonowy im dr Józefa Rostka w Raciborzu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędnym wymogiem dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail: kadry@szpital-raciborz.org

Klauzula rekrutacyjna.pdf